- HAMA

Цена
€15 27 / 29 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Стенен часовник
Материал Корпус Дърво
Ръчно настройване
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Стенен часовник
Материал Корпус Дърво
Ръчно настройване
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип часовник | Стенен |
| Тип часовник | Стенен |
| Механизъм | Кварц |
| Механизъм | Кварц |
| Дисплей | Аналогов |
| Дисплей | Аналогов |
| Бройна система | Арабска |
| Бройна система | Арабска |
| Материал | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Цвят | Син |
| Захранване | Батерии |
| Захранване | Батерии |
| Размери | 4 х 29 х 19,5 см |
| Размери | 4 х 29 х 19,5 см |
| Тегло | 0.19кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форма | Кръгла |
| Материал | Пластмаса |
| Тип механизъм | Кварцов |
| Диаметър (cm) | 25 |
| Цвят | Многоцветен |
| Безшумен механизъм | Да |
| Стил | Модерен |
| Захранване | Батерия |
| Тип цифри | Арабски |
| С махало | Не |
| Тегло | 0.19кг |
Детски стенен часовник "Koala" HAMA-186398
Научете детето си да разпознава часа по забавен начин с този очарователен часовник с коала. Цветният дизайн и ясните цифри привличат вниманието на малчуганите и добавят игрив акцент във всяка детска стая.
Ключови Предимства
- Детски дизайн — Сладка илюстрация на коала в ярки цветове, които децата обичат.
- Лесно разчитане — Големи арабски цифри и отчетливи стрелки помагат на децата да се научат да определят часа.
- Тиха работа — Безшумен кварцов механизъм, който не нарушава съня или концентрацията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Стенен часовник |
| Тема | Коала |
| Тип механизъм | Кварцов |
| Безшумен механизъм | Да |
| Тип цифри | Арабски |
| Захранване | Батерия |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Многоцветен |
| Стил | Модерен |
| Форма | Кръгла |
| Диаметър (cm) | 25 |
Какво има в кутията
- Стенен часовник
- Батерия (не е включена)
- Комплект за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







